Н Болотнянський ДНЗ "Смерічка"

Наш дитячий садок

Це фантазії політ,

Це чудовий добрий світ.

Прапор нашого ДНЗ

Жовтий колір - це символ сонця, голубий - символ неба і води.Голуби - це символ миру, дружби, чистоти та єдності. Голуб також є знаком мудрості, у християнстві вважався символом Святого Духа. На нашому прапорідва голуби символізують дітей нашого ДНЗ, які вже зробили у життя найперший крок і вилітають з нашого  садочку добрими, чуйними, мудрими, чесними та щасливими для подальшого навчання у школі.

Герб нашого ДНЗ.

Наш герб - це гілочка смереки, яка символізує регіон Західної України і означає силу, красу, могутність, юність, здоров я а також прагнення до вершин, творчості, ідеалу. Смерека є також символом зцілення  та перемоги, символ молодого життя, символ любові, поєднання небесного і земного , чоловічого і жіночого, символ багатства, дерево життя. І тому ми хочемо, щоб наші діти були завжди здорові, перемагали всі труднощіц у їхньому життіц, ішли до вершин, які вони обрали, були творчими особистостями. Наша мета - щасливі, здорові, компетентні дііти.